Biatlonists Rastorgujevs 20 km distancē 33. vietā (papildināts ar audio)

20 kilometru distancē klasiskajā biatlonā Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs ieņēma 33. vietu. Zelts - Francijas sportistam Martēnam Furkadam. Francūzim jau otrā zelta medaļa šajās olimpiskajās spēlēs.

Kā jau ierasts, Andrejs trasē demonstrēja lielu ātrumu. Taču trīs neveiksmes šaušanā stāvus laupīja latviešu sportista cerības uz augstu vietu.

Pirmā kļūda šaušanā sportistu izsitusi no līdzsvara. "Skrēju, cīnījos, bet apzinājos, ka tas īsti vairs nav tas, kas vajadzīgs," pēc finiša teica Rastorgujevs. Viņš atzīst, ka "nav spiedis visas sulas", labi apzinoties, ka vienas sacensības vēl ir priekšā.

Šajās olimpiskajās spēlēs Rastorgujevs 12,5 kilometru iedzīšanas sacensībās izcīnīja 9. vietu. Pats par savu sniegumu vņš bija manāmi neapmierināts. Savukārt desmit kilometru sprintā viņš izcīnīja 17.vietu.

20 kilometru individuālā distance Rastorgujevam ir parocīga. Vēl šogad viņš Čehijā, Novomesto notikušajā Eiropas čempionātā spēja izīnīt uzvaru. Tiesa gan, tikai par 0,3 sekundēm apsteidzot  vācieti Benediktu Dollu.