Biatlonists Mise paliek soli aiz iedzīšanas pasaules kausa izcīņas posmā

Latviešu biatlonists Edgars Mise sestdien Somijas Kontiolahti biatlona kompleksā izcīnīja 65. vietu sprinta sacensībās, tādējādi nekvalificējoties iedzīšanas sacensībām. Par uzvarētāju kļuva francūzis Kantēns Fijons-Maijē.

Uzvarētājs desmit kilometru distancei veica bez kļūdām, finišējot 23 minūtēs un 21 sekundē. Sudrabs tika norvēģim Filipam Fjeldam Andersenam, kurš uzvarētājam zaudēja 18,3 sekundes. Bronza izcīnīja vācietis Johanness Kīns. Viņš no līdera atpalika 29,7 sekundes.

Mise pieļāva divas kļūdas, uzvarētājam zaudējot divas minūtes un 44,3 sekundes. Viņš pieļāva divas kļūdas šaušanā.

Balodis sacensībās debitēja ar 74. vietu, vienīgo kļūdu pieļaujot pēdējā šāvienā. Tikmēr Slotiņš ar četrām kļūdām bija trīs pozīcijas zemāk.

Sprintā kopumā startēja 85 biatlonisti, no kuriem 60 labākie kvalificējās iedzīšanas sacensībām, kas risināsies svētdien.

Iedzīšanā jau iekļuvusi Baiba Bendika, kas izcīnīja 41. vietu sieviešu sacensībās.