Oficiāli apstiprināts - nākošgad būs WRC ralija posms Latvijā

Eiropas čempionāts biatlonā junioriem. Renārs Birkentāls

Eiropas čempionāts biatlonā junioriem

Biatlonists Birkentāls aizsniedzas līdz 11.vietai Eiropas junioru čempionātā Madonas pusē

Latvijas biatlonists Renārs Birkentāls sestdien "Smeceres sila" trasē Madonas pusē sasniedza 11. vietu 10 kilometru sprintā Eiropas atklātajā junioru čempionātā, liecina rīkotāju informācija.

(papildināts pēc sieviešu sacensībām)
Divās šautuvēs Birkentāls pieļāva vienu kļūdu un finišā no uzvarētāja itālieša Nikolo Betempsa atpalika minūti un 16,1 sekundi.

Birkentāls pēc sacīkstēm intervijā Latvijas Televīzijai pastāstīja, ka trasē nejutās labi, lai arī šaušana nebija slikta, it īpaši stāvus. Par augstāku vietu Renārs cer pacīnīties svētdien iedzīšanas distancē.

Citi Latvijas juniori ierindojās aiz TOP50 – Imants Maļina sasniedza 54.vietu, Matīss Meirāns noslēdza devīto desmitu, Kristiāns Karlsbergs ieguva 96. vietu, Aleksis Samcevičs ierindojās 107. pozīcijā, bet Erasts Bobrovs un Kristers Kalašņikovs ieguva attiecīgi 110. un 115. vietu 129 dalībnieku konkurencē.

Vēlāk sestdien 7,5 kilometru sprintā juniorēm labāko rezultātu Latvijas komandā sasniedza 16.vietu ieguvusī Sanita Buliņa, kura šaušanā vienreiz kļūdījās un sacensību noslēgumā čempionei austrietei Larai Vāgnerei zaudēja minūti un 9,2 sekundes.

Buliņa sarunā ar Latvijas Televīziju pastāstīja, ka starts šoreiz izdevās, tomēr bija jūtams, cik daudz spēka salijušajā trasē prasīja slēpošana.

Tālākās vietās 105 dalībnieču konkurencē ierindojās citas Latvijas juniores Elza Bleidele (66.), Estere Volfa (72.), Madara Veckaktiņa (73.), Enia Kalniņa (93.) un Elizabete Slotiņa (95.).

Čempionāta noslēgumā svētdien vēl noteiks laureātus iedzīšanas distancēs.