Pasaules kauss biatlonā.15 km ar kopīgu startu vīriešiem

Biatlons

Pasaules kauss biatlonā. Sprints sievietēm. Pārraide no Antholcas Itālijā.

Pasaules kauss biatlonā. 12,5 km ar kopīgu startu sievietēm

Biatlonistes Proisas uzvara masu startā noslēdz Pasaules kausa posmu

Mājiniece Vācijas biatloniste Franciska Proisa svētdien Rūpoldingā uzvarēja 12,5 kilometru masu starta distancē sievietēm, noslēdzot Pasaules kausa sezonas piekto posmu.

Proisa finišēja pēc 32 minūtēm un 34,9 sekundēm, laureātu trijniekā apsteidzot norvēģieti Ingridu Landmarku Tandrevoldu un Slovākijas biatlonisti Paulinu Fialkovu. Tandrevolda finišā no Proisas atpalika 0,2 sekundes, savukārt Fialkova uzvarētājai zaudēja 15,1 sekundi. Proisa un Tandrevolda šāva bez kļūdām un pēc pēdējās ugunslīnijas līdz pat pēdējiem distances metriem abas sīvi konkurēja cīņā par uzvaru.

Latvijas biatloniste Baiba Bendika dalībai masu starta distancē nekvalificējās. Sacensībās piedalījās tikai 30 sportistes, kas trasē devās visas vienlaicīgi.

Jau vēstīts, ka Latvijas izlases līderis Andrejs Rastorgujevs svētdien startēja 15 kilometru distancē ar masu startu vīriešiem, iegūstot 20.vietu.