Biatlonistei Bendikai neizdodas atkārtot iepriekšējā posma panākumus

Baiba Bendika piektdien Pokļukā, Slovēnijā, pieļāva četras kļūdas šaušanā un, 7,5 kilometru sprintā nespējot atkārtot iepriekšējā Pasaules kausa posmā gūto panākumu, nekvalificējās startam iedzīšanā. Vienīgā Latvijas biatloniste sieviešu konkurencē sacensības noslēdza 90.vietā, liecina rīkotāju informācija.

Uzvarēja Francijas biatloniste Marī Dorēna-Abēra, kura finišēja pēc 20 minūtēm un 17,8 sekundēm un par 1,1 sekundi apsteidza Lauru Dālmeijeri. Arī trešā bija Vācijas sportiste - Franciska Hildebrande, no uzvarētājas atpaliekot 13,0 sekundes. Visas trīs laureātes bija perfektas šaušanā.

Bendika pirmajā ugunslīnijā atstāja vienu neskartu mērķi, bet otrajā šautuvē, šaujot stāvus, trīs lodes lidoja garām mērķiem, Latvijas sportistei paliekot bez cerībām uz augstu vietu. Uzvarētājai Bendika 104 dalībnieču konkurencē zaudēja vairāk nekā trīsarpus minūtes (+3:32,7).

Iepriekšējā posmā pirms nedēļas Austrijā Bendika nekļūdīgi šāva un sprintā ieguva 43.vietu, kas ir viņas karjeras rekords. Iespēju startēt iedzīšanā iegūst 60 labākās sprinta dalībnieces.

Jau vēstīts, ka ceturtdien 10 kilometru sprintā izlases līderis Andrejs Rastorgujevs ieguva 31.vietu. Sestdien risināsies iedzīšanas sacensības vīriešiem un sievietēm, bet svētdien vēl paredzētas distances ar kopīgu startu.