Biatlonistei Bendikai 65.vieta individuālajā distancē; perfektu šaušanu neizdodas atkārtot

Baiba Bendika trešdien Austrijā finišēja 65.vietā pasaules biatlona čempionātā 15 kilometru individuālajā distancē, kur Latvijas sieviešu izlases līdere katrā no četrām ugunslīnijām pieļāva pa vienai kļūdai, tādējādi nespējot atkārtot iepriekš iedzīšanā sasniegto perfekto rezultātu šaušanā. Otra Latvijas sportiste Žanna Juškāne ieguva 95.vietu.

Trešo zelta medaļu pasaules čempionātā Hohfilcenē izcīnīja vāciete Laura Dālmeijere, kura finišēja pēc 41 minūtes un 30,1 sekundes. Vienu kļūdu šaušanā pieļāvusī Dālmeijere atkārtoja individuāli iedzīšanā gūto panākumu, kā arī viņas rēķinā ir jauktajā stafetē iegūtais zelts.

Savukārt 24,7 sekundes lēnākā čehiete Gabriela Koukalova nopelnīja sudrabu un pievienoja vēl vienu medaļu iepriekš gūtajam zeltam sprintā un bronzai iedzīšanā. Šoreiz par bronzas laureāti kļuva minūti un 45,6 sekundes čempionei zaudējusī Itālijas biatloniste Aleksija Rungaldjēra, kura šāva bez kļūdām.

Bendikai pirmajā šaušanā guļus palika neskarts pēdējais mērķis, pa vienai soda minūtei viņa nopelnīja arī otrajā un trešajā ugunslīnijā. Pēdējā šaušanā garām mērķim lidoja pēdējā lode. Pēc katras no četrām šautuvēm Bendika netika augstāk par vietu septītajā desmitā.

Finišā Bendiku no Dālmeijeres šķīra septiņas minūtes un 18,6 sekundes.

Juškāne sapelnīja septiņas soda minūtes un finišā apsteidza četras sāncenses.

Pasaules čempionātā sacensības individuālajā distancē vīriešiem risināsies ceturtdien, un tiešraidē tās varēs redzēt LTV7 un lsm.lv. Startēs arī Latvijas izlases līderis Andrejs Rastorgujevs.