Biatlonistei Bendikai 27.vieta Eiropas biatlona čempionāta iedzīšanas sacensībās

Baiba Bendika sestdien Lencerheidē izcīnīja 27.vietu Eiropas atklātā čempionāta biatlonā desmit kilometru iedzīšanā, bet Sandra Buliņa ierindojās 49.vietā.

Uzvaru izcīnīja vāciete Selīna Grošena, kura šaušanā kļūdījās vienreiz un finišēja pēc 30 minūtēm un 25,6 sekundēm.

Viņa par 17,6 sekundēm apsteidza zviedrieti Tildu Johansoni, kura divreiz kļūdījās šaušanā un arī dienu iepriekš bija otrā, un par 23,6 sekundēm francūzieti Žilonu Gigonā, kura netrāpīja vienā no 20 mērķiem.

Ceturtā finišēja vāciete Vanesa Hinca, piektā - zviedriete Stīna Nilssone un sestā - Krievijā dzimusī Moldāvijas biatloniste Aļina Stremousa.

Labākā no Latvijas biatlonistēm bija Baiba Bendika, kura ar piecām kļūdām 20 šāvienos ierindojās 27.vietā, uzvarētājai zaudējot trīs minūtes un 26,1 sekundi.

Sandra Buliņa abās pirmajās ugunslīnijās kļūdījās pa divām reizēm un tika apdzīta par apli, ierindojoties 49.vietā 51 startējušās sportistes konkurencē.

Jau ziņots, ka trešdien Bendika izcīnīja 12.vietu 15 kilometru individuālajā distancē, Sanita Buliņa ierindojās 61.vietā, bet Sandra Buliņa - 75.vietā. Savukārt piektdien sprintā Bendika izcīnīja 33.vietu, Sandra Buliņa ierindojās 60.vietā, bet Sanita Buliņa ieņēma 67.vietu.

Pēcpusdienā 12,5 kilometru iedzīšanas sacensībās piedalīsies Andrejs Rastorgujevs un Renārs Birkentāls.

Svētdien notiks sacensības jauktajās stafetēs.