Biatloniste Bendika tālu no labākajām Pasaules kausa posma sprintā

Latvijas sieviešu biatlona līdere Baiba Bendika piektdien Somijā, Kontiolahti, finišēja 56. vietā 7,5 kilometru sprintā Pasaules kausa posmā, kur pieļāva trīs kļūdas šaušanā, liecina rīkotāju informācija.

Bendika divus soda apļus slēpoja pēc šaušanas guļus un vēl vienā mērķī netrāpīja, šaujot stāvus. Uzvarētājai Baltkrievijas biatlonistei Darjai Domračevai latviete zaudēja vairāk nekā divas minūtes (+2:04,8).

Vienu soda apli slēpojusī Domračeva finišu sasniedza pēc 20 minūtēm un 56,8 sekundēm. Nevainojami šāvusī vāciete Franciska Hildebrande uzvarētājai zaudēja pussekundi, bet laureātu trijnieku noslēdza vienu kļūdu šaušanā pieļāvusī Itālijas biatloniste Liza Vitoci 5,5 sekundes aiz Domračevas.

Startēja 96 sportistes.

Jau vēstīts, ka Andrejs Rastorgujevs ceturtdien 10 kilometru sprintā vīriešiem finišēja otrais, otro reizi karjerā Pasaules kausa sacensībās pakāpjoties uz pjedestāla.

Sezonas septītā posma turpinājumā sestdien paredzētas jauktās stafetes, bet svētdien vīriešiem un sievietēm būs sacensības distancē ar masu startu.