Pasaules kausa izcīņa biatlonā

Pasaules čempionāts biatlonā. Sprints vīriešiem.

Pasaules kausa izcīņa biatlonā

Pasaules čempionāts biatlonā. Iedzīšanas sprints sievietēm. Pirmo trīs vietu ieguvējas

Pasaules čempionāts biatlonā. Iedzīšanas sprints sievietēm.

Biatloniste Bendika sezonā pēdējā iedzīšanas distancē finišē 48.vietā

Baiba Bendika sezonas pēdējā posmā Pasaules kausa izcīņā sestdien Holmenkollenā, Norvēģijā, ieguva 48.vietu 10 kilometru iedzīšanas distancē. Latvijas biatloniste pieļāva piecas kļūdas šaušanā un sezonā sev pēdējās sacensībās augstākajā līmenī palika bez ieskaites punktiem. 

Pārliecinoši uzvarēja no pirmās pozīcijas startējusī Slovākijas biatloniste Anastasija Kuzmina ar finišu pēc 28 minūtēm un 25,9 sekundēm. Otro vietu ieguva minūti un 42,8 sekundes lēnākā vāciete Denīze Hermane, savukārt laureātu trijnieku noslēdza no 17. pozīcijas startējusī Zviedrijas biatloniste Hanna Ēberga divas minūtes un 1,1 sekundi aiz uzvarētājas.

Sacensību laureātu videoapskats   

Kuzmina sašāva visus 20 mērķus, Hermane slēpoja divus soda apļus, bet Ēberga - vienu.

Bendika pēc vienas kļūdas pirmajā šaušanā atkrita uz 43. pozīciju, bet vēl viens soda aplis pēc otrās ugunslīnijas neliedza viņai pakāpties mazliet augstāk uz 40.vietu. Arī trešajā šautuvē Baibai palika viens neaizvērts mērķis, kas ļāva cīņu turpināt 41. pozīcijā. Savukārt divas kļūdas pēdējā šaušanā atvirzīja Baibu uz 48.vietu. Finišā latviete no Kuzminas atpalika sešas minūtes un 6,5 sekundes.

Atbilstoši ceturtdien sprintā iegūtajai vietai Bendika iedzīšanu sāka 34. pozīcijā minūti un 37 sekundes aiz līderes Kuzminas.

Vēlāk sestdien iedzīšanā startēs vīrieši, tostarp Andrejs Rastorgujevs, bet sezonu noslēgs masu starta sacīkstes svētdien.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Biatlons
Sports
Jaunākie
Interesanti