Biatloniste Bendika finišē TOP50 beigās Pasaules kausa posma sprintā

Latvijas biatlona izlases līdere Baiba Bendika trešdien Rūpoldingā, Vācijā, ar divām kļūdām šaušanā ierindojās 50.vietā Pasaules kausa posmā 7,5 kilometru sprintā. Māsas Buliņas TOP60 netika un nekvalificējās startam iedzīšanā.

Uzvarēja zviedriete Elvira Ēberga, finišējot pēc 19 minūtēm un 45,2 sekundēm. Norvēģiete Marte Olsbi Reiselanna atpalika 21,6 sekundes un bija otrā, savukārt laureātu trijnieku noslēdza Itālijas biatloniste Doroteja Vīrere, uzvarētājai zaudējot 29,7 sekundes. Visas laureātes šāva nekļūdīgi.

Bendika abās ugunslīnijās pieļāva pa vienai kļūdai, gan guļus, gan stāvus netrāpot mērķī ceturtajā šāvienā. Finišā Baibu no uzvarētājas šķīra divas minūtes un 12,0 sekundes.

Sanita Buliņa nesašāva divus mērķus un ieguva 69.vietu, kā arī Sandra Buliņa mēroja divus soda apļus, bet finišēja 104.vietā 111 dalībnieču konkurencē.

Sezonas sestā posma turpinājumā ceturtdien sprintā startēs vīrieši, piektdien un sestdien attiecīgi dāmām un kungiem būs sacensības stafetē, turpretim svētdien - iedzīšanas distances.

Pēc Pasaules kausa sestā posma noslēgsies kvalifikācija cīņa par ceļazīmēm uz Pekinas ziemas olimpiskajām spēlēm.