Pasaules čempionāts biatlonā

Pasaules čempionāts biatlonā. 15 km ar kopīgu startu vīriešiem

Pasaules čempionāts biatlonā

Pasaules čempionāts biatlonā. Sprints sievietēm. Baiba Bendika šaušana

Pasaules čempionāts biatlonā. Sprints sievietēm. Pārraide no Holmenkollenas Norvēģijā.

Biatloniste Bendika finišē ceturtajā desmitā Pasaules kausa posma sprintā

Pasaules kausa izcīņā biatlonā sezonas pēdējā posma pirmajās sacensībās Baiba Bendika ceturtdien Holmenkollenā, Norvēģijā, dalīja 34.vietu 7,5 kilometru sprintā sievietēm. Deviņus no 10 mērķiem sašāvusī Latvijas biatloniste tika pie kopvērtējuma punktiem un nodrošināja dalību iedzīšanas distancē. 

Uzvarēja vienu kļūdu šaušanā pieļāvusī Slovākijas biatloniste Anastasija Kuzmina ar finišu pēc 19 minūtēm 56,2 sekundēm. Vāciete Franciska Preisa atpalika 21,2 sekundes un bija otrā, bet vietu uz pjedestāla zemākā pakāpiena nopelnīja uzvarētājas tautiete Paulīna Fialkova, kuru no Kuzminas šķīra 25,1 sekunde. Preisa un Fialkova šāva nekļūdīgi.

Baibas Bendikas otrā šaušana       

Bendika nevainojami šāva pirmajā ugunslīnijā, tiesa, viņas ātrums trasē bija mazāks. Vienīgo kļūdu Baiba pieļāva pēdējā šāvienā otrajā ugunslīnijā, bet finišā viņu no uzvarētājas šķīra minūte un 36,5 sekundes.

Otra Latvijas pārstāve Jūlija Matvijenko ar trim kļūdām šaušanā palika pēdējā 106 dalībnieču konkurencē vairāk nekā sešas minūtes aiz uzvarētājas.

Vīrieši sprintā startēs piektdien, sestdien paredzētas iedzīšanas distances, bet sezonu noslēgs masu starta sacīkstes svētdien.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Biatlons
Sports
Jaunākie
Interesanti