Bendikai šaušanā kļūdas un Pasaules kausa posmā 37. vieta

Krievijā notiekošajā noslēdzošajā Pasaules kausa posmā Latvijas biatloniste Baiba Bendika ceturtdien ieņēma 37.vietu 7,5 kilometru sprinta sacensībās, liecina organizētāju informācija.

Bendika pieļāva kļūdu pirmajā šautuvē un ierindojās 46. vietā, arī otrajā šautuvē viņa pieļāva kļūdu, taču pacēlās uz 39. pozīciju. Vēlāk gan spēja divas pozīcijas atkarot.

Par sacensību uzvarētāju kļuva Somijas biatloniste Kaisa Mekereinena, kura pieļāva vienu kļūdu šaušanā un distanci veica 20 minūtēs un 42,3 sekundēs. Otrajā vietā čehiete Gabriela Soukalova, bet trešajā vietā norvēģiete Marte Olsbū. Bendika uzvarētājai zaudēja 40 sekundes.

Savukārt Slovēnijā notiekošajā Eiropas čempionātā junioriem ceturtdien biatlonists Ingus Deksnis ierindojās 17. vietā 15 kilometru individuālajā distancē. Cīnīties par augstām vietām viņam liedza divas kļūdas pēdējā šaušanā. Deksnis no sacensību līdera baltkrieva Viktora Krjuko atpalika četras minūtes un 8,7 sekundes.

Otrs Latvijas juniors Vladislavs Ņedaivodins pieļāva sešas kļūdas šaušanā un līdz ar to ierindojās tikai 53. vietā no 98 dalībniekiem.

Slovēnijā cīņu uzsāka arī jaunās biatlonistes. Latvijas sportistēm gan augsti panākuši šoreiz izpalika – 12,5 kilometru individuālajā distancē Patrīcija Eiduka, pieļaujot sešas kļūdas šaušanās, ierindojās 51. vietā no 76 sportistēm. Savukārt Krista Razgale ar septiņām kļūdām šautuvē ieguva 55. vietu, savukārt Ieva Pūce tikai 59. vietu.

Uzvaras laurus šajās sacensībās plūca ukrauniete Anastasija Merkuškina.