Bendika un Bricis jaukto pāru stafetes sacensībās iegūst 12. vietu

Latvijas biatlonisti Baiba Bendika un Ilmārs Bricis svētdien Polijā notiekošā Eiropas čempionāta jaukto pāru stafetes sacensībās izcīnīja 12. vietu, liecina organizatoru informācija.

Bendika pirmajā etapā pieļāva trīs kļūdas piraijās divās ugunslīnijās, un stafeti Bricim nodeva, esot 14.pozīcijā.

Savukārt Bricis pieļāva vienu kļūdu savā pirmajā etapā, savukārt Baiba savā otrajā izgājienā ugunslīnijās bija nekļūdīga, un Latvija pēc trim etapiem bija jau desmitajā pozīcijā.

Noslēdzošajā posmā Bricis izmantoja četras rezerves patronas, un līdz ar to Latvija finišēja 12. vietā.

Sacensībās uzvaru guva Krievijas komanda ar Jevgēņiju Garaņičevu un Darju Virolainenu sastāvā, bet otrajā vietā ierindojās Norvēģija. Savukārt trešajā vietā palika Polijas komanda. Latvijas komanda no līderiem atpalika minūti un 55 sekundes.

Jāatgādina, ka sestdien Latvijas labākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs izcīnīja bronzas medaļu 12,5 kilometru iedzīšanas sacensībās.