Bendika turpina pārsteigt, ASV izcīnot 15. vietu sprintā

Latvijas biatloniste Baiba Bendika turpina lielisku sniegumu – ceturtdien ASV notiekošajā Pasaules kausa astotā posma sprinta sacensībās viņa izcīnīja 15. vietu, liecina organizatoru informācija.

Uzvaru izcīnīja čehiete Gabriela Soukalova, otrajā vietā, zaudējot čehietei 17,8 sekundes, amerikāniete Sjūzana Danklija. Savukārt trešo vietu izcīnīja Polijas biatloniste Kristina Guzika.

Bendika no līderes atpalika minūti un 4,9 sekundes. Toties viņai izdevās sašaut visus desmit mērķus.

Jāatgādina, ka pagājušajā nedēļā Bendika izraisīja teju vai sensāciju, izcīnot piekto vietu Kanādā notikušajā Pasaules kausa posmā sprinta sacensībās.

Savukārt Latvijas vadošais biatlonists Andrejs Rastorgujevs ceturtdien ASV sprinta sacensībās izcīnīja septīto vietu.