Bendika priekšpēdējā kvalificējas iedzīšanai biatlona Pasaules kausa noslēguma posmā

Trīs soda apļus slēpojusī Latvijas biatloniste Baiba Bendika piektdien Pasaules kausa sezonas pēdējā posmā Tjumeņā, Krievijā, ieguva 59.vietu 7,5 kilometru sprintā un priekšpēdējā kvalificējās iedzīšanas sacensībām, liecina organizatoru informācija.

Uzvarēja nekļūdīgi šāvusī baltkrieviete Darja Domračeva ar finišu pēc 21 minūtes un 42,8 sekundēm. Otrās vietas ieguvēja Somijas biatloniste Kaisa Mekereinena atpalika 1,2 sekundes, bet norvēģiete Tirila Ekhofa atšķirībā no abām pārējām laureātēm nopelnīja vienu soda apli un uzvarētājai zaudēja 33,3 sekundes, kas viņai neliedza pakāpties uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena.

Bendika divus neskartus mērķus atstāja pirmajā šautuvē guļus, un vēl viens soda aplis bija jāmēro pēc šaušanas stāvus. Uzvarētājai latviete zaudēja divas minūtes un 47,4 sekundes, netiekot pie ieskaites punktiem. Startēja 76 dalībnieces.

Iedzīšanas distancē vīriešiem sestdien startēs Andrejs Rastorgujevs, kurš ceturtdien bija ceturtais sprintā. Pēdējās sacensības būs svētdien, kad vīrieši un sievietes startēs distancēs ar kopēju startu.