Bendika izcīna 5.vietu Zviedrijas biatlona sezonas atklāšanas sacensībās

Latvijas biatloniste Baiba Bendika sestdien Zviedrijas sezonas atklāšanas biatlona sacensībās sprinta distancē izcīnīja piekto vietu.

Sieviešu konkurencē uzvaru izcīnīja Zviedrijas biatloniste Linna Pēšone, kura kļūdījās tikai vienu reizi un finišēja 23 minūtēs un 39,2 sekundēs. Bendika šaušanā nepieļāva nevienu kļūdu, taču beigās uzvarētājai piekāpās 38,5 sekundes.

Otrajā vietā ierindojās zviedriete Elvīra Ēberja, bet labāko trijnieku noslēdza Itālijas sportiste Liza Vitoci.

Sanita Buliņa, kļūdoties pa reizei abās šaušanās, izcīnīja 30.vietu, bet Sandra Buliņa, pieļaujot četras kļūdas šaušanā stāvus, finišēja 55.vietā, no uzvarētājas atpaliekot par attiecīgi divām minūtēm 18 sekundēm un četrām minūtēm un 45,8 sekundēm.

Vīriešu konkurencē Latviju pārstāvēja tikai Edgars Mise, kurš ierindojās 44.vietā, piekāpjoties uzvarētājam Zviedrijas biatlonistam Sebastianam Sāmuelsonam trīs minūtes un 8,02 sekundes. Mise divas reizes kļūdījās šaušanā stāvus.

Otro vietu ieņēma itālis Džakomels Tomazo, trešo - vēl viens mājinieks Martins Ponsiluoma.

27.novembrī biatlonā sāksies Pasaules kausa sezona, un pirmais posms norisināsies Zviedrijas pilsētā Estešundā.