Bendika ar sešām kļūdām šaušanā 37.vietā Pasaules kausa posmā iedzīšanas distancē

Latvijas biatloniste Baiba Bendika svētdien Oberhofā, Vācijā, finišēja 37.vietā 10 kilometru iedzīšanas distancē, kur cerības uz labāku rezultātu piezemēja sešas kļūdas šaušanā.

Uzvarēja no pirmās pozīcijas startējusī Pasaules kausa sezonas līdere norvēģiete Marte Olsbi Reiselanna, kura finišēja pēc 33 minūtēm un 18,8 sekundēm. Otro vietu ieguvusī Zviedrijas biatloniste Hanna Ēberga atpalika 33,4 sekundes, bet laureātu trio noslēdza baltkrieviete Dināra Alimbekava 42,7 sekundes aiz uzvarētājas.

Visas trīs laureātes nesašāva pa diviem mērķiem.

Atbilstoši iepriekš nedēļas nogalē iegūtajai vietai sprintā, Bendika iedzīšanā startēja 38. pozīcijā minūti un 35 sekundes aiz līderes Reiselannas. Finišā Baibu no uzvarētājas šķīra četras minūtes un 18,6 sekundes.

Pirmā šaušana ar Baibas Bendikas dalību

Pirmajā šaušanā Baiba netrāpīja pirmajā mērķī, bet nākamie šāvieni bija precīzi un trasē viņa atgriezās 32.vietā.

Otrā šaušana ar Baibas Bendikas dalību

Savukārt otrajā ugunslīnijā Baibai palika divi neskarti mērķi un pēc soda apļiem viņa atkrita uz 42. pozīciju. Pēc trešās šaušanas slēpots viens soda aplis neliedza Bendikai pakāpties uz 37.vietu. Cerības tikt vēl augstāk liedza divas kļūdas pēdējā šautuvē.

Janvāra vidū pēc Pasaules kausa sestā posma Rūpoldingā, Vācijā, noslēgsies kvalifikācija cīņā par ceļazīmēm uz Pekinas ziemas olimpiskajām spēlēm.