Bendika ar divām kļūdām šautuvē pasaules čempionātā iedzīšanas disciplīnā izcīna 18. vietu. Labākās epizodes

Pokļukā pasaules čempionātā biatlonā iedzīšanā dāmu konkurencē par pasaules čempioni tika kronēta norvēģiete Tirila Ekhofa, bet Latvijas biatloniste Baiba Bendika finišēja 18. vietā.

Ekhofa ugunslīnijās pieļāva divas kļūdas, un viņa finišēja pēc 30 minūtēm 38,1 sekundes. 17.3 sekundes no viņas atpalika otrās vietas ieguvēja Līza Terēza Hauzere no Austrijas, bet trijnieku noslēdza francūziete Anaīsa Ševaljē-Bušē.

Līderes finišē

Bendika startēja no 26. pozīcijas. Ātrais slēpojums ļāva pirmajā ugunslīnijā Latvijas biatlonistei ierasties jau kā 25., bet kļūda pirmajā ugunslīnijā, un trasē viņa atgriezās kā 33. Otrajā šautuvē viņa ieradās jau zaudējusi divas pozīcijas, bet tur biatloniste bija precīza, kas ļāva pakāpties uz 25. pozīciju.

Trešajā šautuvē Bendika ieradās kā 25., un atkal šāva bez kļūdām. Trasē viņa atgriezās, jau esot 21. pozīcijā. Baibai pēdējā ugunslīnijā gan viena kļūda, taču trasē viņa atgriezās kā 18. Šajā pozīcijā viņa arī finišēja, no Ekhofas atpaliekot 2 minūtes un 34 sekundes.