Baltkrievijas biatloniste Domračeva pirmoreiz iegūst Pasaules kausu

Baltkrievijas biatloniste Darja Domračeva svētdien Hantimansijskā, Krievijā, 12,5 kilometru distancē ar kopēju startu finišēja ceturtā un pirmoreiz karjerā nodrošināja Pasaules kausu sezonas kopvērtējumā, liecina organizatoru informācija.

Domračeva sezonas noslēgumā iekrāja 1092 punktus un apsteidza tuvāko konkurenti somieti Kaisu Mekereinenu, kuras rēķinā bija par 48 punktiem mazāk. Sezonas pēdējās sacīkstēs Domračevai pietika ar vietu 14 ātrāko dalībnieču vidū, lai neatkarīgi no citiem rezultātiem kļūtu par uzvarētāju kopvērtējumā.

Distancē ar kopēju startu uzvarēja vāciete Laura Dālmeijere, kam nekļūdīga šaušana palīdzēja finišēt pēc 35 minūtēm un 8,2 sekundēm. Domračeva mēroja divus soda apļus un no Dālmeijeres atpalika 28,9 sekundes. Mekereinena sezonas pēdējās sacīkstēs ieguva 13.vietu.

Jau vēstīts, ka iepriekš svētdien 15 kilometru distancē ar masu startu vīriešiem 11.vietu ieguva Andrejs Rastorgujevs. Viņš vienīgais no Latvijas biatlonistiem ieguva ieskaites punktus Pasaules kausa kopvērtējumā, kur ieņēma 27.vietu. Par Pasaules kausa ieguvēju ceturto reizi pēc kārtas kļuva francūzis Martēns Furkads.