Biatlons

Pasaules kauss biatlonā. Iedzīšanas sprints sievietēm

Biatlons

Pasaules kauss biatlonā. Iedzīšanas sprints vīriešiem

Pasaules kauss biatlonā. Iedzīšanas sprints vīriešiem. Pārraide no Rūpoldingas Vācijā

Rastorgujevs Rūpoldingā iedzīšanas sacensībās 26. vietā

Pasaules kausa posms biatlonā Vācijas trasē Rūpoldingā svētdien noslēdzās ar iedzīšanas sacensībām vīriešiem, kurās visu goda pjedestālu aizņēma Francijas sportisti, bet Andrejs Rastorgujevs ierindojās 26. vietā.

Par sacensību uzvarētāju kļuva titulētais Martēns Furkads, kurš finišēja 31 minūtē un 26,8 sekundēs. Par viņu 17,6 sekundes lēnāks bija Fijons Maijē, bet trešais paliks Simons Destjē, no titulētā tautieša atpaliekot 46 sekundes.

Rastorgujevs startā devās ar 16. kārtas numuru. Pirmajā ugunslīnijā viņš pieļāva vienu kļūdu, un pēc soda apļa viņš trasē atgriezās jau kā 21. Otrajā ugunslīnijā nopelnīja divus soda apļus, atkrītot uz 26. pozīciju.

Arī trešajā ugunslīnijā Rastorgujevs nebija perfekts, un trasē atgriezās 26. pozīcijā. Ātrāis slēpojums ļāva pakāpties par pozīciju. Pēdējā ugunslīnijā Andrejam atkal kļūda, taču trasē viņš atgriezās kā 24. Taču finišu sasniedza, esot 26. pozīcijā un divas minūtes un 38,5 sekundes atpaliekot no Furkada.

Kopvērtējumā līderpozīcijās arī francūži - pirmais ir Furkads ar 507 punktiem, otrais ar 436 Maijē, bet trešais ar 435 punktiem ir Destjē. Rastorgujevs ar 130 punktiem ir 25. pozīcijā.

Jau ziņots, ka svētdien iedzīšanas sacensībās sievietēm Baiba Bendika izcīnīja 26. vietu.

Nākamais Pasaules kausa posms biatlonā jau nākamnedēļ Pokļukā.