Ar trim kļūdām šautuvē Rastorgujevs pasaules čempionātā izcīna desmito vietu. Spilgtākie brīži

Pokļukā svētdien turpinājās pasaules čempionāts biatlonā, kurā iedzīšanas sacensībās vīriešiem uzvaras laurus plūca francūzis Emiljēns Žaklēns. Tikmēr Andrejam Rastorgujevam augstā desmitā vieta.

Otrajā vietā ierindojās zviedrs Sebastians Samuelsons, kurš tāpat kā uzvarētājs šāva bez kļūdām, bet no Žaklēna atpalika 7,3 sekundes. Savukārt uz goda pjedestāla trešā pakāpiena stājās norvēģis Johaness Tinjēss Bē ar divām kļūdām šautuvēs un 8,1 sekundes atpalicību no uzvarētāja.

Līderu finišs

Pirmajā ugunslīnijā Andrejs bija precīzs, un no 15. vietas pakāpās uz desmito pozīciju. Otrajā šautuvē Rastorgujevs ieslēpoja, būdams jau astotajā pozīcijā. Šajā ugunslīnijā gan šā brīža labākais Latvijas biatlonists nopelnīja vienu soda apli, un trasē viņš atgriezās 10. pozīcijā.

Andrejs Rastorgujevs finiša taisnē

Trešajā šautuvē Andrejam atkal viena kļūda, bet tas neliedza viņam trasē atgriezties jau astotajā pozīcijā. Arī pēdējā ugunslīnijā, diemžēl, kļūda Andrejam, un trasē viņš atgriezās kā desmitais. Esot šajā pozīcijā Andrejs arī finišēja, no Žaklēna atpaliekot divas minūtes un 12,1 sekundi.

Sacensību spilgtākie brīži

Piektdien desmit kilometru sprintā Rastorgujevs pieļāva vienu kļūdu ugunslīnijā un ieņēma 15. vietu.

Pasaules čempionāts Pokļukā ilgs līdz 21. februārim.