Ar Roiselandes uzvaru noslēdzas 2020. gada biatlona Pasaules kausa sacensības

Pirms doties svētku brīvdienās, Austrijā, Hohfilcenes trasē, svētdien noslēdzās Pasaules kausa posms biatlonā. Svētdien dāmu sacensības ar masu startu uzvarēja norvēģiete Marte Olsbu Roiselande.

Roiselande šautuvē pieļāva vienu kļūdu un finišēja 34 minūtēs un 5,4 sekundēs. Otrajā vietā ierindojās arī norvēģiete Tirila Ekhofa, kura arī ugunslīnijās vienu reizi šāva neprecīzi un bija lēnāka par līderi 14 sekundes.

Līderes dodas finiša taisnē

Trešajā vietā itāliete Doroteja Vīrere, kura arī bija neprecīza vienā ugunslīnijā. Viņa no Roiselandes atpalika 26,9 sekundes un beidzot šajā sezonā atgriezās uz goda pjedestāla. Šajās sacensībās latviešu sportistes nestartēja.