Antholca neveiksmīga arī Latvijas vīru biatlona kvartetam

Itālijā, Antholcā, ar Norvēģijas biatlonistu komandas uzvaru vīru stafetē noslēdzās Pasaules kausa posms biatlonā. Latvijas komanda tika kvalificēta 18. vietā, lai gan sportisti līdz finišam netika.

Norvēģijas komanda, kuras sastāvā bija  Sturla Holms Lēgreids, Tarjeijs Bē, Jūhanness Tīngness Bē un Vetle Šostads Kristiansens, finišēja vienā stundā 11 minūtēs un 50,2 sekundēs. Otrajā vietā ierindojās Francijas biatlonisti, atpaliekot no uzvarētājiem 59 sekundes. Savukārt trijnieku noslēdza Vācijas komanda, kas no Norēģijas atpalika 2 minūtes 17,5 sekundes.

Līderi finisa taisnē

No Latvijas komandas pirmais startēja Andrejs Rastorgujevs. Pirmajā ugunslīnijā viņš izmantoja trīs papildu patronas, un trasē viņš atgriezās 17. pozīcijā. Otraja šautuvē viņam veicās vēl sliktāk – izmantotas trīs papildus patronas un nopelnīts arī viens soda aplis. Viņš atgriezās trasē 16. vietā. Šajā pozīcijā viņš arī nodeva stafeti Renāram Birkentālam.

Birkentāls pirmajā ugunslīnijā ieradās, esot 17. pozīcijā, un tur viņš izmantoja divas papildu patronas. Trasē viņš atgriezās, zaudējot vienu pozīciju. Otrajā šautuvē Renārs ieradās, zaudējot vēl vienu pozīciju. Ugunslīnijā viņš izmantoja vienu rezerves patronu, un trasē atgriezās 20. pozīcijā.

Edgaram Misem stafeti Birkentāls nodeva, esot 18. vietā. Pēc pirmās šautuves, kurā Edgars bija precīzs, viņš atgriezās trasē 16. pozīcijā. Otrajā ugunslīnijā viņš izmantoja trīs rezerves patronas un iedzīvojās arī vienā soda aplī, kas izredzes pabeigt šo stafeti jau samazināja līdz minimumam. Tā arī notika – Latvija ierindojās 18. vietā, Aleksandram Patrijukam nemaz neizejot uz starta.

Kopumā no 21 komandas finišēja vien 13 komandas, pārējās tika apsteigtas par apli.

Šajā sezonā vīriešu komanda stafetē piedalījusies tikai vienu reizi – pirms nedēļas Rūpoldingā, izcīnot 13. vietu.