Latvijas biatlonistes Pasaules kausa posmā paliek aiz 70 labākajām

Latvijas biatlonistēm Baibai Bendikai un Annijai Keitai Sabulei ceturtdien Estersundā, Zviedrijā, neizdevās iekļūt 70 labāko vidū 15 kilometru individuālajā distancē, ar ko sākas Pasaules kausa sezonas priekšpēdējais posms. Bendika finišēja 75. vietā, savukārt Sabule ierindojās 90. pozīcijā.

Bendikai izredzes uz augstu vietu liedza sešas kļūdas šaušanā, savukārt Sabulei palika četri nesašauti mērķi.

Uzvarēja Doroteja Vīrere ar finišu pēc 41 minūtes un 19,6 sekundēm. Otrās vietas ieguvēja vēl viena itāliete Liza Vitoci atpalika 25,5 sekundes, savukārt laureātu trijnieku noslēdza Vācijas biatloniste Denīze Hermane-Vika minūti un 38,8 sekundes aiz uzvarētājas. Abas Itālijas sportistes šāva nekļūdīgi, turpretim Hermane-Vika nopelnīja vienu soda minūti.

Pirmajā šautuvē izredzes uz augstu vietu Bendikai piezemēja divas kļūdas, kas pārvērtās tikpat daudz soda minūtēs. Otrajā un trešajā ugunslīnijā Baibai palika vēl pa vienam neskartam mērķim. Vēl zemāk rezultātu tabulā Bendiku atvirzīja divas kļūdas pēdējā šautuvē. Finišā viņu no uzvarētājas šķīra astoņas minūtes un 53,4 sekundes.

Startēja 93 dalībnieces.

Sezonas astotā posma turpinājumā vēlāk ceturtdien 20 kilometru individuālajā distancē sacentīsies vīrieši, sestdien kungi un dāmas startēs stafetēs, bet svētdien vēl būs sacensības distancēs ar kopīgu startu.

Pasaules kausa sezona pēc sacensībām Zviedrijā noslēgsies nedēļu vēlāk ar posmu Norvēģijā.