Voins nepretendēs uz vēl vienu termiņu Basketbola savienības prezidenta amatā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem.

Latvijas Basketbola savienības (LBS) prezidents Valdis Voins vēlēšanās nepretendēs uz trešo termiņu amatā, ceturtdien informēja LBS. Nākamo LBS prezidentu paredzēts ievēlēt organizācijas biedru sapulcē 2020. gada 21. janvārī.

Voins ceturtdien LBS biedru sapulcē informēja, ka 21. janvārī kārtējā sapulcē, pēc organizācijas statūtiem, jāievēlē prezidents un padome nākamajam četru gadu ciklam. Atbilstoši LBS statūtiem prezidenta amata kandidātu izvirzīšanas termiņš beidzas mēnesi pirms sapulces.

Ceturtdien sapulcei reģistrējās 40 kolektīvo biedru un sešu asociēto biedru pārstāvji, kuri noklausījās un apstiprināja LBS prezidenta Voina, treneru, jaunatnes un tiesnešu komisiju, kā arī Goda zāles padomes priekšsēdētāja pārskatus. Sapulce uzklausīja arī valstsvienību ģenerālmenedžeru Guntas Baško un Artūra Štālberga ziņojumus par plāniem 2020. un 2021. gadā.

Voins ir LBS prezidents kopš 2011. gada 2. februāra, kad amatā aizstāja Ojāru Kehri. Atkārtoti par LBS prezidentu Voinu ievēlēja 2016. gada janvārī, kad viņš uz amatu bija vienīgais kandidāts.

Līdz šim gatavību pretendēt uz LBS prezidenta amatu ir apliecinājusi tikai bijusī Latvijas sieviešu basketbola izlases līdere Anete Jēkabsone-Žogota. Viņa ir arī Rīgas domes deputāte, kas ievēlēta no Latvijas Reģionu apvienības un partijas "Latvijas attīstībai" apvienotā saraksta, kādēļ daudzi viņas kandidatūru saista ar Edgaru Jaunupu. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti