«Ventspils» samet simtu, uzvar arī BK «Ogre»; «Valmiera Glass/ViA» zaudē trešajā papildlaikā

Latvijas un Igaunijas apvienotajā basketbola līgā pie drošas uzvaras tika BK „Ventspils”, kas ar 100:61 sagrāva Igaunijas vienību „Rapla”. Savukārt BK „Ogre” ar 94:91 tika galā ar Tartu „Ulikool”, bet „Valmiera Glass/ViA” vien trešajā pagarinājumā ar 109:120 zaudēja Tallinas „Kalev/TLU”, liecina organizatoru informācija.

Ventspilniekiem rezultatīvākais bija pirms pāris dienām iegūtais Usmans Dramē, kurš sameta 15 punktus un izcīnīja desmit bumbas zem groziem.

BK „Ogre” komandā 18 punktus sameta Edgars Lasenbergs, bet par punktu mazāk trāpīja Kristaps Dārgais.

Īpaši aizraujoša izvērtās valmieriešu spēle izbraukumā pret Tallinas „Kalev/TLU”. Vēl neilgi pirms pamatlaika beigām vidzemnieki bija vadībā, taču mājinieki panāca papildlaiku. Arī pēc papildu piecām minūtēm uzvarētājs netika noskaidrots, un pat pēc piecdesmit spēlētām minūtēm uz tablo bija līdzsvars.

Valmieras rindās uguņoja Jānis Kafamanis, kurš sameta 35 punktus.

Citā mačā BK „Jūrmala” ar 75:80 piekāpās Igaunijas „Tal Tech”, bet „Valga/Valka” ar 70:79 atzina „Parnu” pārākumu.

Pēc septiņām spēlēm nepārspēti turnīra tabulas augšgalā atrodas Tallinas „Kalev/Cramo”. Savukārt otrajā vietā ir BK „Ventpils” ar sešām uzvarām septiņās spēlēs, vienīgo zaudējumu atklāšanas mačā piedzīvojot tieši pret tabulas līderiem.