«VEF skola» Bolu ģimenes organizētajā turnīrā guvusi vērtīgu pieredzi

Februāra beigās “VEF skola” piedalījās Lietuvā notiekošajā turnīrā “Big Baller Brand International Tournament”, izcīnot otro vietu. Šo turnīru organizē amerikāņu Bolu ģimene – kā nekā Liandželo un Lamelo šo sezonu aizvada “Vytautas” vienībā.

“VEF skola” treneris Raimonds Feldmanis Latvijas Radio atklāja, ka jauniešu Eirolīgas laikā pie viņa pienācis šī turnīra organizators no Lietuvas puses un uzaicinājis “VEF skolu” piedalīties. Vadībai šāda ideja iepatikusies.

Turnīrā, kurā brāļu Bolu pārstāvētā komanda “Vytautas” tā arī nespēja gūt nevienu uzvaru, “VEF skola” izcīnīja otro vietu, piekāpjoties vien Polijas komandai  Ščecinas "Wilki Morskie". Otrā vieta ļāva klubam nopelnīt 2000 ASV dolāru naudas balvu, ko sarūpēja brāļu Bolu tēvs Lavārs Bols.

Intervija ar "VEF skola" treneri Raimondu FeldmaniMārtiņš Kļavenieks

  Feldmanis uzskata, ka “Vytautas” komanda šobrīd ir pakārtota brāļu Bolu vajadzībām. Viņaprāt, talantīgākais no brāļiem ir jaunākais Lamelo, kurš ir vispusīgs spēlētājs un izjūt basketbolu.

  Savs viedoklis Feldmanim arī par Lavāru Bolu, kurš pazīstams kā skandaloza personība. Bez kamerām viņš esot “foršs vecis”, kurš izteica arī daudz labus vārdus par “VEF skola” basketbolistiem. Taču, līdzko līdzās ir TV kamera, viņš kļūstot skaļāks un pamanāmāks.

  Pēc šī turnīra, kas deva labu pieredzi “VEF skola” audzēkņiem, Feldmanim pavērsusies vēl kāda interesanta iespēja – doties uz Valensiju, kur iekrāt jaunu pieredzi trenera darbā.

  Saistītie raksti
  0 komentāri
  Pievienot komentāru
  Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
  Basketbols
  Sports
  Jaunākie
  Interesanti