Baltijas volejbola līga. OC Limbaži/MSĢ - PÄRNU VK

Rallijkross Rīgā

Latvijas Igaunijas basketbola līga. VEF Rīga - Parnu

«VEF Rīga» uzvaru sēriju Latvijas-Igaunijas basketbola līgā turpina pret «Parnu Sadam»

Valsts čempioni "VEF Rīga" ceturtdien izcīnīja devīto uzvaru pēc kārtas Latvijas-Igaunijas līgā, ar 85:74 mājās pārspējot "Parnu Sadam" basketbolistus, liecina organizatoru informācija.

"VEF Rīgai" rezultatīvākais ar 24 punktiem bija Artūrs Kurucs, bet Lesters Medfords pievienoja 18 punktus un veica deviņas rezultatīvas piespēles. Pērnavas komandā 19 punktus iekrāja Sīms Markuss Posts.

Pirmajā puslaikā vadībā pabija abas komandas, bet pēc garā pārtraukuma "VEF Rīga" laukumā atgriezās ar četru punktu deficītu (37:41). Pērnavas komandas latvieši Ivars Žvīgurs un Lauris Blaus palīdzēja viesiem ilgstoši noturēties vadībā, līdz trešās ceturtdaļas beigās Kurucs guva astoņus punktus pēc kārtas. Priekšpēdējā ceturtdaļā laukuma saimnieki pavērsa cīņas ritējumu savā labā, minūti pirms pēdējā pārtraukuma panākot 10 punktu pārsvaru (62:52) un atlikušajā spēles daļā noturoties vadībā.

Kurucs pēc spēles intervijā Latvijas Televīzijai atzina, ka grūtā nedēļā komanda aizvadīja daudz spēļu, tādēļ mača sākumā bijis sarežģīti atrast savu spēles ritmu. Deviņās dienās "VEF Rīga" aizvadīja četras spēles dažādos turnīros.

"VEF Rīga" turnīru turpina bez zaudējumiem. Latvijas-Igaunijas līgas līderi ar 10 uzvarām ir BK "Ogre".

Latvijas-Igaunijas līgā spēlē septiņi Latvijas klubi un astoņas Igaunijas vienības. Līdz 22.martam turnīrā izspēlēs divus apļus un astoņas labākās komandas iekļūs ceturtdaļfinālā. Pēc Latvijas-Igaunijas līgas uzvarētāju noteikšanas vēl notiks izslēgšanas turnīri abu valstu nacionālajos čempionātos.