«VEF Rīga» uzvar Jēkabpilī un ieņem 2.vietu LBL regulārajā sezonā

Pašreizējie čempioni "VEF Rīga" trešdien izbraukumā ar 83:68 pārspēja BK "Jēkabpils" un nodrošināja 2.vietu Latvijas basketbola līgas (LBL) regulārajā sezonā, liecina rīkotāju informācija. "VEF Rīga" regulāro sezonu noslēdza ar 10 uzvarām 12 spēlēs.

Uzvarētājiem Jēkabpilī 17 punktus nodrošināja Rihards Kuksiks, bet 14 punkti bija Derika Niksa rēķinā. Laukuma saimniekiem ar 14 punktiem izcēlās Kamerons Randlss.

BK "Jēkabpils" veiksmīgāk aizvadīja pirmo puslaiku, ko noslēdza ar 13 punktu pārsvaru (48:35). Taču pēc pārtraukuma "VEF Rīga" atbildēja ar 10:0 izrāvienu un četras minūtes pirms pēdējā pārtraukuma viesi pārņēma vadību, ko vēlāk nostiprināja.

Jau vēstīts, ka pirmo vietu regulārajā sezonā un mājas spēļu priekšrocības visās izslēgšanas turnīra kārtās nodrošināja BK "Ventspils". Regulārās sezonas divas spēcīgākās komandas izslēgšanas turnīru sāks pusfinālos, bet ceturtdaļfinālos spēlēs trešās līdz sestās vietas ieguvēji.

Visās izslēgšanas kārtās uzvaru sērijā nodrošinās trīs uzvarētas spēles, savukārt finālsērijā cīņā par čempionu zeltu vajadzēs gūt četras uzvaras. LBL regulārā sezona noslēgsies 13.aprīlī.