«VEF Rīga» Tallinā pārspēj «Kalev/Cramo» basketbolistus VTB līgā

Latvijas vicečempioni "VEF Rīga" basketbolisti pirmdien Tallinā ar 85:75 pārspēja mājiniekus "Kalev/Cramo" un tika pie sezonā ceturtās uzvaras VTB vienotajā līgā, liecina organizatoru informācija.

Rezultatīvākais Latvijas komandā bija 15 punktus guvušais Andris Misters, 14 punkti un deviņas izcīnītas atlēkušās bumbas bija Stīva Zeka rēķinā, bet 13 punktus pievienoja Endrjū Endrjūss. "Kalev/Cramo" ar 14 punktiem izcēlās Redžijs Linčs.

Mājinieki otrās ceturtdaļas vidū pārsniedza 10 punktu pārsvaru (33:22), tomēr "VEF Rīga" spēja deficītu likvidēt un mača pēdējais nogrieznis sākās ar neizšķirtu rezultātu 58:58. Laba aizsardzība un precizitāte trīspunktu metienos palīdzēja "VEF Rīgai" nepilnās četrās minūtēs iegūt 12 punktu vadību (72:60), ko laukuma saimnieki vairs nespēja apdraudēt.

Latvijas komandas sastāvu nule kā papildināja saspēles vadītājs amerikānis Glens Kozijs un pašmāju uzbrucējs Verners Kohs, kurš sezonu sāka "Jēkabpils/SMScredit.lv" rindās.

"VEF Rīga" rēķinā ir četri panākumi 17 mačos, kas turnīra tabulā ļauj ieņemt 11.vietu 14 komandu konkurencē.

VTB līgā 14 komandas regulārajā sezonā izspēlē divus apļus, pēc kuriem astoņas labākās vienības cīņu turpinās izslēgšanas turnīrā. Līgā ir deviņas Krievijas komandas, kā arī pa vienam Latvijas, Igaunijas, Baltkrievijas, Kazahstānas un Polijas klubam.