«VEF Rīga» spraigā mača izskaņā zaudē «Ņižņij Novgorod» basketbolistiem

Latvijas vicečempioni "VEF Rīga" basketbolisti sestdien mājās ar 65:67 zaudēja Krievijas klubam "Ņižņij Novgorod" VTB vienotās līgas spēlē, kur cīņa par uzvaru turpinājās līdz beigu svilpei, liecina organizatoru informācija.

Laukuma saimniekiem rezultatīvākais bija 12 punktus guvušais Endrjū Endrjūss, bet pa 11 punktiem pievienoja Mareks Mejeris un Stīvs Zeks, kura rēķinā bija arī 11 izcīnītas atlēkušās bumbas. Uzvarētājiem ar 16 punktiem un izcīnītām 14 bumbām pie groziem izcēlās Īens Hammers.

Mājinieku sastāvā nebija amerikāņu aizsarga Beidena Džeksena, ar kuru klubs sadarbību pārtraucis.

"VEF Rīga" uz brīdi vadībā izvirzījās pirmās ceturtdaļas vidū, taču arvien pārliecinošāk darbojās viesi, otrā ceturkšņa pirmajās trijās minūtēs pieaudzējot pārsvaru līdz 16 punktiem (35:19). Lai gan četrarpus minūtes pirms puslaika noslēguma viesu pārsvars bija sarucis līdz trim punktiem (35:32), "Ņižņij Novgorod" atguvās un trešās ceturtdaļas otrajā minūtē atjaunoja 15 punktu vadību (51:36).

Mājinieki atbildēja ar vēl veiksmīgāku pakaļdzīšanos, un pēdējās ceturtdaļas vidū rezultāts kļuva neizšķirts 63:63, tomēr pēdējās minūtēs prasmīgāk savas iespējas izmantoja viesi.

"VEF Rīga" rēķinā ir trīs panākumi 15 mačos, kas ļauj ieņemt 13.vietu 14 komandu konkurencē.

VTB līgā šosezon 14 komandas aizvadīs divu apļu turnīru, pēc kura astoņas labākās vienības cīņu turpinās izslēgšanas turnīrā. Līgā ir deviņas Krievijas komandas, kā arī pa vienam Latvijas, Igaunijas, Baltkrievijas, Kazahstānas un Polijas klubam.