«VEF Rīga» sīvā cīņā zaudē Krasnojarskas basketbolistiem VTB Vienotās līgas spēlē

"VEF Rīga" basketbolisti ceturtdien "Arēnā Rīga" sīvā cīņā ar 71:73 zaudēja Krasnojarskas "Jeņisej" basketbolistiem VTB Vienotās līgas spēlē, joprojām paliekot bez uzvarām šīs sezonas oficiālajos mačos.

Mājiniekiem rezultatīvākais ar 15 punktiem bija Kītons Nankivils, bet Gilermo Rubio un Ludvigs Hakansons sameta pa 13 punktiem katrs. Viesiem Deivids Kenedijs guva 18 punktus, bet Delrojs Džeimss iemeta 10 punktus.

Līdzīgajā cīņā nevienai komandai neizdevās iegūt lielāku pārsvaru. Pēc pirmās ceturtdaļas mājiniekiem bija viena punkta pārsvars 15:14, bet pēc pirmā puslaika "VEF Rīga" jau bija iedzinējos ar vienu punktu 33:34, lai gan otrās ceturtdaļas gaitā divas reizes viesiem bija arī piecu punktu pārsvars.

Pēc pārtraukuma "Jeņisej" gandrīz visu laiku bija vadībā, uz brīdi arī ar septiņiem punktiem, taču "VEF Rīga" allaž spēja pietuvoties un nepilnas septiņas minūtes pirms beigām jau bija priekšā ar trīs punktiem 64:61. Diemžēl tūdaļ pat Krasnojarskas komanda atguvās, atkal pārņēma vadību un līdz spēles beigām to vairs neatdeva, svinot pirmo uzvaru sezonā. "VEF Rīga" pamatlaika izskaņā nerealizēja divus metienus, nespējot panākt neizšķirtu.

"VEF Rīga" šis bija otrais zaudējums divos mačos, jo pirmajā cīņā tika zaudēts Ainara Bagatska trenētajai "Ņižņij Novgorod" ar 75:87.

Nākamo spēli VTB līgā "VEF Rīga" aizvadīs svētdien, kad viesos tiksies ar Jāņa Timmas pārstāvēto Sanktpēterburgas "Zenit", kas sezonu sākusi ar divām uzvarām.

VTB līgā šosezon startē 16 komandas, kas līdz aprīlim izspēlēs divu apļu turnīru, tiekoties katra ar katru divas reizes. Astoņas labākās komandas iekļūs izslēgšanas turnīrā, kas notiks maijā un jūnijā.