Latvijas – Igaunijas basketbola līga

Prometey - VEF Rīga spēle Igaunijas-Latvijas līgā. Intervija ar Arti Ati pēc pirmā puslaika

Prometey - VEF Rīga spēle Igaunijas-Latvijas līgā. Intervija ar Džīenu Klavelu pēc spēles

Prometey - VEF Rīga spēles epizodes

«VEF Rīga» saturīgā spēlē zaudē Ukrainas «Prometey» basketbolistiem. Svarīgākie mirkļi

"VEF Rīga" sestdien Rīgā ar 71:81 zaudēja Ukrainas "Prometey" basketbolistiem Latvijas–Igaunijas līgā, tomēr abu komandu rādītais sniegums gādāja par intrigu līdz pēdējām minūtēm. Spēlei teksta tiešraidē varēja sekot LSM.lv.

Valsts čempioni "VEF Rīga" pieticīgi sāktajā sezonā pirmajās divās spēlēs Latvijas-Igaunijas līgā iepriekš pa reizei uzvarēja un zaudēja, savukārt "Prometey" rēķinā bija panākumi abās aizvadītajās cīņās.

Regulārajā sezonā 16 komandas līgā izspēlēs divus apļus, kam sekos ceturtdaļfināli un finālčetrinieka turnīrs.

"VEF Rīga" iepriekšējā sezonā uzvarēja gan Latvijas–Igaunijas līgā, gan ieguva Latvijas čempiontitulu.