Latvijas-Igaunijas basketbola līga. BK "Ventspils" – "Kalev"/Cramo. Aigars Šķēle

Handbola izlases sastāvs

Latvijas-Igaunijas basketbola līga. BK "Ogre" – "VEF Rīga"

«VEF Rīga» sagādā «Ogrei» sezonas pirmo zaudējumu Latvijas-Igaunijas basketbola līgā

Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas spēlē svētdien tikās čempionāta līdervienības “Ogre” un “VEF Rīga”, kuras līdz šim šosezon nebija cietušas nevienu zaudējumu. Tomēr svētdienas duelī pārāka izrādījās "VEF Rīga" vienība, kas guva uzvaru ar rezultātu 88:70, liecina organizatoru informācija.

Pirmajā spēles ceturtdaļā starp līgas līderēm valdīja visai vienlīdzīga cīņa, kas noslēdzās ar 23:22 "VEF Rīga" labā. Otrā ceturtdaļa pagāja pārliecinoši vefiešu zīmē - 23:11, un pārtraukumā mājinieki ogrēnieši jau aizgāja ar nepatīkamu 13 punktu deficītu - 46:33.

Arī trešajā trešdaļā iniciatīva piederēja rīdziniekiem (20:14). Noslēdzošo spēles nogriezni ogrēnieši iesāka ļoti apņēmīgi, taču spēle drīz atguva līdzsvaru un rezultāta starpību mājiniekiem sadeldēt neizdevās.

Uzvarētājiem ar 21 punktu, piecām rezultatīvām piespēlēm un sešām pārtvertām bumbām izcēlās Lesters Medfords, 17 punkti un septiņas atlēkušās bumbas bija Kristijana Krajina rēķinā, bet 15 punktus guva Artūrs Kurucs.

"Ogrei" ar 20 punktiem un astoņām bumbām zem groziem rezultatīvākais bija Kaspars Bērziņš, bet 18 punkti bija Džeimsam Beitemonam.

“Es nesauktu to par varoņdarbu sezonas vidū “Ogre” tomēr ir ļoti laba komanda, mēs esam priecīgi par uzvaru. Cepuri nost viņiem, kā viņi spēlēja visu sezonu,” pretiniekus slavēja “VEF Rīga” uzbrucējs Roberts Freimanis, norādot, ka komanda gatavojusies maksimāli šai spēlei.

“Tieši nekas neizdevās,” norādīja BK “Ogre” saspēles vadītājs Rinalds Sirsniņš, kurš piebilda, ka papildus spiedienu radīja arī tas, ka ‘Ogre” vēl nebija zaudējusi šajā sezonā.

Tikmēr svētdien iepriekš Latvijas-Igaunijas regulārā čempionāta spēlē “Liepāja” ar 59:98 piekāpās “Kalev/Cramo” vienībai, kuras vadības groži uzticēti Latvijas basketbola izlases galvenajam trenerim Robertam Štelmaheram.

Rezultatīvākie liepājnieku rindās bija Eduards Hāzners un Ridriks Saikss, katrs gūstot pa 13 punktiem, savukārt uzvarētājiem pa 15 punktiem sameta Saša Killeja-Džounss un Sanders Raieste, bet 14 punktiem Aigara Šķēles rēķinā.

Turnīra tabulas līderpozīcijās līdz ar to ir "VEF Rīga" ar 16 spēlēs gūtām 16 uzvarām, par vienu uzvaru mazāk ir "Ogrei", bet trešajā vietā ierindojas Tallinas "Kalev/Cramo" ar 12 uzvarām 14 dueļos. "Liepājai" 16 spēlēs izdevies iekrāt vien četras uzvaras, līdz ar to arī priekšpēdējā jeb 14. pozīcija.