«VEF Rīga» rēķinās ar basketbolista Zorika palikšanu komandas sastāvā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Starpsezonā tika izskatīta iespēja "VEF Rīga" basketbolistam Kristeram Zorikam pārcelties uz citu klubu, tomēr saņemtie piedāvājumi nebija atbilstoši, lai darījums notiku, Latvijas Radio otrdien pastāstīja kluba prezidents Gatis Jahovičs.

Sarunas un interese Zorika kontekstā bija, bet atrunātos nosacījumus līguma izpirkšanai neviens klubs nepiedāvāja, paskaidroja Jahovičs. Pēc līguma nosacījumiem Zorika līgumu kāds ieinteresēts klubs varēja izpirkt līdz 15. jūlijam. 

Gatis Jahovičs par Kristera Zorika statusu "VEF Rīga" sastāvā
00:00 / 00:37
Lejuplādēt

Patlaban "VEF Rīga" neizskata iespēju Zorikam doties prom, tiesa, tādu iespēju pilnībā vēl neizslēdz, ja būs cits piedāvājums. Tomēr Jahovičs atzina, ka Zorika pārcelšanās iespēja kļūst mazāk ticama, jo tuvojas sezonas sākums un klubam jebkurā gadījumā ir nepieciešams laiks, lai piemeklētu aizstājēju spēlētājam, kas devies uz citu komandu. 

Jahovičs uzsvēra, ka "VEF Rīga" stratēģija ir nemainīga, valsts čempionvienībai vispirms pieņemot latviešu spēlētājus, un atkarībā no piesaistītajiem basketbolistiem atlikušajām vakancēm piemeklējot ārzemniekus. Jahovičs lēš, ka "VEF Rīga" sastāvā jaunajā sezonā varētu būt trīs līdz pieci ārzemju spēlētāji, un sarunas par viņu piesaisti ir procesā.

"VEF Rīga" pirmdien informēja par sastāva papildināšanu ar ASV centra spēlētāju Nasiru Bruksu, kurš pavasarī absolvēja koledžu un vasarā spēlēja Kanādā.

Gatavojoties jaunajai sezonai, pirmos treniņus "VEF Rīga" varētu aizvadīt apmēram 10. augustā, atzina Jahovičs.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti