«VEF Rīga» piekāpjas Timmas un Bērziņa pārstāvētajai «Zeņit» vienībai

“VEF Rīga” VTB Vienotās līgas regulārā čempionāta spēlē svētdien zaudēja Latvijas basketbolistu Jāņa Timmas un Kaspara Bērziņa pārstāvētajai Sanktpēterburgas Zeņit vienībai ar rezultātu 76:95 (16:30, 22:21, 19:26, 19:18). Uzvarētāju labā 19 punktus guva janvārī “Zeņit” rindas papildinājušais Bērziņš, liecina organizatoru informācija.

“VEF Rīga” rezultatīvākais bija Mārtiņš Meiers ar 16 punktiem, savukārt meksikānis Fransisko Kruss pievienoja 15 punktus. Savukārt rezultatīvākais šajā spēlē Sanktpēterburgas komandā bija amerikānis Raiens Tūlsons ar 25 punktiem, bet Pāvela Antipova kontā 23 punkti.

No “Zeņit” pārstāvošajiem latviešu basketbolistiem rezultatīvākais bija Bērziņš. Jaunpienācējs laukumā pavadīja 26 minūtes un 26 sekundes, realizējot četrus no sešiem divpunktu metieniem, trīs no pieciem tālmetieniem un divus no trim soda metieniem. Savukārt Timma spēlēja 26 minūtes un 25 sekundes, nopelnot astoņus punktus – viņš bija precīzs vienīgā divpunktu metiena izpildē, realizēja divus no sešiem tālmetieniem, taču netrāpīja nevienu no diviem soda metieniem. Taču Jāņa kontā četras bumbas zem groziem, sešas rezultatīvas piespēles, divas kļūdas, viena pārtverta piespēle, četras piezīmes un trīs izprovocēti pārkāpumi

Šobrīd VTB Vienotās līgas līdere ar 18 uzvarām 19 spēlēs ir Maskavas CSKA komanda, bet "Zeņit" ar 11 panākumiem 14 mačos ieņem ceturto pozīciju. Bet “VEF Rīga”, kas guvusi tikai četras uzvaras 17 spēlēs, šobrīd ir līgas 14. pozīcijā.