Latvijas-Igaunijas basketbola līga. LU - "AVIS UTILITAS Rapla"

PČ biatlonā. 15 km ar kopīgu startu vīriešiem

VTB līga. "VEF Rīga" - Kazaņas "Unics"

«VEF Rīga» piekāpjas Kazaņas «Unics» basketbolistiem VTB līgas spēlē

Latvijas vicečempioni "VEF Rīga" basketbolisti svētdien mājās ar 52:82 zaudēja vienai no spēcīgākajām VTB vienotās līgas komandām Kazaņas "Unics", bet arvien saglabā izredzes cīņā par iekļūšanu izslēgšanas turnīrā, liecina organizatoru informācija.

Rezultatīvākais mājiniekiem ar 15 punktiem bija leģionārs  Stīvs Zeks, bet 10 punktus pievienoja Artis Ate. Krievijas komandā ar 21 punktu izcēlās Reimars Morgans.

Līdzvērtīga cīņa bija līdz pirmās ceturtdaļas vidum, kad "Unics" sāka atrāvienu un pārtraukumā devās ar 14 punktu pārsvaru (26:12). Mājinieki sasparojās otrā ceturkšņa vidū, minūti pirms puslaika izskaņas sadeldējot deficītu līdz septiņiem punktiem (34:41). Tomēr "Unics" trešo ceturtdaļu sāka ar 7:0 atrāvienu, pieaudzēja pārsvaru līdz 17 punktiem (51:34) un viencipara skaitļos rezultāta starpība vairs neatgriezās līdz beigu svilpei. "Unics" iespaidīgāku uzvaras rezultātu panāca spēles pēdējās minūtēs.

Ate pēc spēles intervijā Latvijas Televīzijā atzina, ka pret konkurentu agresīvo aizsardzību "VEF Rīga" spēle pajuka. Tā vietā, lai koncentrētos un spēlētu mierīgāk, komandā sākās panika, piebilda basketbolists.

"VEF Rīga" rēķinā ir astoņi panākumi 23 spēlēs, kas turnīra tabulā nodrošina 10.vietu. No labāko astoņnieka, kas piedalīsies izslēgšanas turnīrā, Latvijas klubs atpaliek vienas uzvaras tiesu, bet vēl aizvadīs trīs spēles.

VTB līgā 14 komandas regulārajā sezonā izspēlē divus apļus, pēc kuriem astoņas labākās vienības cīņu turpinās izslēgšanas turnīrā. Līgā ir deviņas Krievijas komandas, kā arī pa vienam Latvijas, Igaunijas, Baltkrievijas, Kazahstānas un Polijas klubam.