«VEF Rīga» perfektu bilanci Latvijas-Igaunijas līgā turpina ar uzvaru Liepājā

"VEF Rīga" trešdien izcīnīja desmito uzvaru 10 spēlēs Latvijas-Igaunijas līgā, viesos ar 81:76 pieveicot BK "Liepāja" basketbolistus, liecina organizatoru informācija. Panākumu rīdziniekiem gan izdevās nodrošināt tikai pēdējā ceturtdaļā.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 25 punktiem bija Artūrs Kurucs, bet Lesters Medfords pievienoja 22 punktus un veica sešas rezultatīvas piespēles. Liepājas komandā Guntis Sīpoliņš iekrāja 17 punktus un izcīnīja 11 atlēkušās bumbas.

Pēdējās ceturtdaļas sākumā minimāls pārsvars bija liepājniekiem (60:59), taču "VEF Rīga" nepilnā minūtē guva septiņus punktus pēc kārtas un pavērsa cīņas ritējumu savā labā.

Dienas otrā spēlē "Jūrmalas" basketbolisti viesos ar 87:65 uzvarēja "Valga-Valka" basketbolistus. Uzvarētājiem 20 punktus guva Kristiāns Šulcs, savukārt "Valka-Valga" rezultatīvākais ar 23 punktiem bija Ričards Daniels Vanags.

"VEF Rīga" turnīru turpina bez zaudējumiem. Latvijas-Igaunijas līgas līderi ar 11 uzvarām ir BK "Ogre".

Latvijas-Igaunijas līgā spēlē septiņi Latvijas klubi un astoņas Igaunijas vienības. Līdz 22.martam turnīrā izspēlēs divus apļus un astoņas labākās komandas iekļūs ceturtdaļfinālā. Pēc Latvijas-Igaunijas līgas uzvarētāju noteikšanas vēl notiks izslēgšanas turnīri abu valstu nacionālajos čempionātos.