«VEF Rīga» pēdējā ceturtdaļā nenoturas pret Bambergas «Brose» Čempionu līgas spēlē

"VEF Rīga" trešdien mājās ar 55:76 zaudēja Vācijas klubam Bambergas "Brose" Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Čempionu līgas spēlē un cieta grupā piecos mačos ceturto neveiksmi, liecina rīkotāju informācija. Pēdējās ceturtdaļas sākumā mājiniekiem vēl bija cerības izglābties, tomēr mača galotni efektīvāk aizvadīja viesi.

Rīdziniekiem 17 punktus guva Lesters Medfords, bet Kristijana Krajinas rēķinā bija deviņi punkti un deviņas izcīnītas atlēkušās bumbas. "VEF Rīga" maču aizvadīja bez ierastā komandas kapteiņa Jāņa Blūma. Uzvarētājiem Tre Maklīns iekrāja 23 punktus.

Sākuši spēli ar 7:0 izrāvienu, laukuma saimnieki pirmās ceturtdaļas pēdējās trīs minūtēs neguva ne punktu un nonāca iedzinējos 7:14. Līdz otrā ceturkšņa vidum "VEF Rīga" spēja uz mirkli pārņemt vadību (17:16), tomēr puslaiku noslēdza ar astoņu punktu deficītu (23:31). Pēdējās ceturtdaļas sākumā rīdzinieki vēl pietuvojās līdz 43:46, bet neko vairāk nepanāca.

Spēles astoņu komandu grupā noslēgsies februārī. Pa četrām labākajām četru grupu komandām iekļūs izslēgšanas pirmajā kārtā, bet pārējām vienībām turnīrs būs beidzies.