«VEF Rīga» pārliecinoši revanšējas BK «Ventspils» basketbolistiem

Pašreizējie titula īpašnieki "VEF Rīga" trešdien viesos ar 82:63 pārliecinoši pieveica turnīra līderus BK "Ventspils" un revanšējās par neveiksmi abu komandu iepriekšējā cīņā Latvijas basketbola līgā (LBL), liecina organizatoru informācija.

Uzvarētājiem Alekss Peress bija rezultatīvākais ar 18 punktiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm, savukārt Kristaps Janičenoks nodrošināja 14 punktu guvumu. Laukuma saimniekiem ar 15 punktiem izcēlās Emanuels Ubilla.

Ventspilī viesiem izdevās iespaidīgs spēles sākums, nepilnās astoņās minūtēs nodrošinot 15 punktu pārsvaru (19:4). Mājinieku centieni atspēlēties nebija rezultatīvi, un trīsarpus minūtes pirms pēdējā pārtraukuma "VEF Rīga" bija vadībā jau ar 23 punktiem (63:40).

BK "Ventspils" basketbolisti 18. novembrī valsts galvaspilsētā "VEF Rīgu" pieveica ar 75:58.

Līderpozīcijas turnīra tabulā BK "Ventspils" saglabāja ar 23 spēlēs gūtu 21 uzvaru, noturoties priekšā "VEF Rīgai", kam 18 spēlēs ir 16 panākumi.

LBL augstākajā līgā šosezon startē deviņas komandas - VTB vienotās līgas dalībniece "VEF Rīga" regulārajā sezonā izspēlēs trīs apļus, "Valka/Valga" - divus apļus, jo startē arī Igaunijas čempionātā, bet pārējām komandām regulārajā sezonā paredzēts četru apļu turnīrs.