«VEF Rīga» pārliecinoši pārspēj «Valga/Valka» basketbolistus apvienotajā līgā

"VEF Rīga" trešdien viesos ar 82:54 uzveica "Valga/Valka" vienību Latvijas-Igaunijas apvienotās basketbola līgas spēlē un nostiprinājās otrajā vietā turnīra tabulā, liecina rīkotāju informācija.

(papildināts ar Latvijas Universitātes uzvaru pār BK "Ogre")
Uzvarētājiem 23 punktus guva Andris Misters, bet 16 punktus pievienoja Stīvs Zeks. Laukuma saimniekiem rezultatīvākais ar 14 punktiem bija Dašons Kings.

"VEF Rīga" spēlē arvien palielināja pārsvaru, kas trešajā ceturtdaļā divarpus minūtes pirms pēdējā pārtraukuma pārsniedza jau 30 punktu robežu (67:36), neraisot šaubas, ka komanda turnīrā tiks pie 10. uzvaras pēc kārtas. "VEF Rīga" maču aizvadīja ar septiņiem basketbolistiem sastāvā, iztiekot arī bez Arta Ates un Mareka Mejera, kuri vēl pirmdien bija Latvijas valstsvienības sastāvā Melnkalnē.

Dienas otrajā spēlē divu Latvijas klubu duelī Latvijas Universitātes basketbolisti izbraukumā ar 67:62 pārspēja BK "Ogre". Uzvarētājiem ar 17 punktiem izcēlās Renārs Birkāns, turpretim Ogres komandā 15 punktus nodrošināja Edgars Lasenbergs.

Turnīra vicelīderiem  "VEF Rīgai" ir 22 uzvaras 24 spēlēs, savukārt pirmo pozīciju ieņem BK "Ventspils", kas zaudējusi tikai vienā spēlē.

Apvienotajā līgā Latviju pārstāv BK "Ventspils", “VEF Rīga”, BK “Jūrmala”, BK “Ogre”, “Latvijas Universitāte”, “Jēkabpils/SMScredit.lv”, BK “Liepāja” un “Valmiera Glass/ViA". Septiņi Igaunijas klubi ir "Kalev/Cramo", "Tartu Ulikool”, “Rapla”, “Parnu Sadam”, “Valga/Valka”, "Tal Tech" un “Kalev/TLU”.

Pamatturnīrā līdz 23. martam komandas izspēlēs divus apļus. Astoņas labākās komandas iekļūs izslēgšanas turnīrā, kas sāksies marta beigās. Savukārt 5. un 6. aprīlī notiks finālčetrinieka spēles.

Pēc apvienotās līgas sacensību noslēguma 10. aprīlī sāksies Latvijas čempionāta izslēgšanas turnīrs, kurā piedalīsies sešas labākās komandas pēc Latvijas–Igaunijas līgas pamatturnīra rezultātiem.