Latvijas hokeja izlase gatavojas pasaules čempionātam

Euro challenge. Francija - Latvija

LBL. "VEF Rīga" - BK "Ogre"

«VEF Rīga» pārliecinoši pārspēj BK «Ogre» basketbolistus LBL pusfināla startā

"VEF Rīga" sestdien mājās ar graujošu rezultātu 110:71 uzvarēja BK "Ogre" vienību Latvijas basketbola līgas (LBL) pusfināla sērijas pirmajā spēlē, liecina rīkotāju informācija. Iekļūšanai finālā komandai jāizcīna trīs uzvaras.

Uzvarētājiem ar 23 punktu guvumu un 11 izcīnītām atlēkušajām bumbām izcēlās Andris Misters, savukārt Andreja Gražuļa rēķinā bija 19 punkti. Ogrēniešiem ar 15 punktiem rezultativitātes līderis bija Edgars Lasenbergs.

"VEF Rīga" ne brīdi mačā nebija iedzinējos, bet pēdējās šaubas par uzvarētāju kliedēja otrā puslaika sākumā, līdz trešās ceturtdaļas vidum panākot 29 punktu pārsvaru (69:40).

Sērija turpināsies pirmdien Ogrē, bet trešajā spēlē Rīgā komandas tiksies 24.aprīlī.

Otrā pusfinālā BK "Ventspils" svētdien pirmajā spēlē uzņems "Jūrmala/Betsafe" basketbolistus.

Pusfinālu zaudētāji noskaidros 3.vietas ieguvējus.