RVS volejbolistes zelta setā nodrošina Latvijas čempioņu titulu

Hokeja izlases treniņš

Basketbols. LBL VEF - Ogre

«VEF Rīga» panāk divu uzvaru pārsvaru pār BK «Ogre» LBL pusfinālā

"VEF Rīga" pirmdien viesos ar 104:77 pārspēja BK "Ogre" vienību un Latvijas basketbola līgas (LBL) pusfināla sērijā panāca 2:0 pārsvaru, nonākot viena panākuma attālumā no dalības finālā, liecina rīkotāju informācija. Dominējošu pārsvaru viesi pieaudzēja otrajā puslaikā, bet mača pirmajā pusē laukumā ritēja spēkos līdzvērtīga cīņa.

Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa vērotajā spēlē ar 19 punktu guvumu un astoņām izcīnītām atlēkušajām bumbām uzvarētājiem izcēlās Stīvs Zeks, savukārt Andra Mistera rēķinā bija 18 punkti. Laukuma saimniekiem pa 16 punktiem nodrošināja Jānis Pozņaks un Rihards Zēbergs.

BK "Ogre" turējās vadībā pirmajā ceturtdaļā un vēl nākamā ceturkšņa sākumā bija priekšā ar astoņiem punktiem (28:20). Turpinājumā situācijas noteicēji gan bija "VEF Rīga", kas divarpus minūtes pirms pēdējā pārtraukuma panāca 18 punktu vadību (70:52) un viencipara skaitļos rezultāta starpība spēlē vairs neatgriezās.

Sērijā trešajā spēlē mājiniekiem trešdien Rīgā būs iespēja jau nodrošināt dalību finālā. Iekļūšanai finālā jāizcīna trīs uzvaras. Pirmajā spēlē mājās "VEF Rīga" basketbolisti bija pārliecinoši pārāki.

Otrā pusfinālā BK "Ventspils" ar 1:0 ir vadībā pret "Jūrmala/Betsafe" basketbolistiem.

Pusfinālu zaudētāji noskaidros 3.vietas ieguvējus.