Pasaules kausa posms kamanu suņiem "Latvia Open 2019"

Latvijas U20 junioru izlase

FIBA Čempionu līga. "VEF Rīga" - Turcijas "Gaziantep"

«VEF Rīga» otrajā puslaikā izlaiž 14 punktu pārsvaru un zaudē Čempionu līgas mačā

Basketbola vienība „VEF Rīga” otrajā puslaikā pirmdien pazaudēja 14 punktu pārsvaru un piekāpās Turcijas „Gaziantep” Čempionu līgas grupu turnīra spēlē. Izbraukumā spēlējošie Turcijas pārstāvji bija pārāki ar 85:81.

Pēc pirmā puslaika mājinieki bija vadībā ar 44:37, bet trešās ceturtdaļas vidū „VEF Rīga” pārsvars sasniedza 14 punktus (59:45). Tomēr drīz vien viesi to sadeldēja un pārņēma vadību. Vēl pēdējās sekundēs rīdziniekiem bija iespēja izvirzīties vadībā, taču Jānis Blūms saņēma sodu uzbrukumā, kas liedza cerēt uz pozitīvu iznākumu.

Mājinieku lielākais trumpis bija augstā trīspunktu metienu precizitāte – 56,52% no izpildītajiem trejačiem bija sekmīgi.

Tikmēr pretinieki veiksmīgi izmantoja auguma pārsvaru, dominējot cīņā zem groziem.  „Gaziantep” spēlētāji izcīnīja kopumā 32 atlēkušās bumbas, no kurām 11 zem pretinieku groza.

„VEF Rīga” sastāvā ar 19 punktiem izcēlās Artūrs Kurucs, bet vēl 16 pievienoja Blūms.

Šis Rīgas klubam bija trešais zaudējums četrās spēlēs. Tādējādi viņi atkrituši uz sesto vietu Čempionu līgas C apakšgrupā.