«VEF Rīga» neatrod ieročus pret Nimburkas ERA basketbolistiem Čempionu līgā

"VEF Rīga" trešdien mājās ar 72:91 zaudēja Čehijas klubam Nimburkas ERA Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Čempionu līgas grupā, ciešot trijās spēlēs otro neveiksmi, liecina rīkotāju informācija.

Rīdziniekiem 21 punktu guva Artūrs Kurucs, bet pa 14 punktiem iekrāja Lesters Medfords un Jānis Blūms. Uzvarētājiem Jaromīra Bohačīka rēķinā bija 16 punkti.

Tikai spēles sākumā "VEF Rīga" spēja turēt līdzi pretiniekiem, kuri pirmo ceturtdaļu noslēdza ar deviņu punktu pārsvaru (20:11). Mača turpinājumā situācijas noteicēji bija viesi, kas trešās ceturtdaļas beigu posmā pārsniedza 30 punktu vadību (75:44) un droši nosargāja uzvaru.

C apakšgrupā spēlē arī "Peristeri" (Grieķija), Tenerifes "Iberostar" (Spānija), "Ņižņij Novgorod" (Krievija), Bambergas "Brose" (Vācija), Baras "Mornar" (Melnkalne) un "Gaziantep" (Turcija).

Grupu kārta noslēgsies februārī, kad pa četrām labākajām četru apakšgrupu komandām iekļūs izslēgšanas pirmajā kārtā, bet pārējām komandām turnīrs būs beidzies.