«VEF Rīga» Latvijas basketbola līgas spēlē sagrauj «Valmiera/Ordo»

Latvijas čempionvienība „VEF Rīga” trešdien viesos ar 94:60 droši apspēlēja Latvijas basketbola līgas (LBL) pastarīti „Valmiera/Ordo”, liecina organizatoru informācija.

Rīgas komandā rezultatīvākais bija Andris Misters, kas mājinieku grozā sameta 17 punktus un izcīnīja sešas bumbas zem groziem. Tikmēr komandas jaunpienācējs Pols Kārters atzīmējās ar 16 punktiem.

Mājiniekiem ar 16 punktiem un 12 bumbām zem groziem izcēlās Viktors Iļjins.

Pirmajās desmit minūtēs labāki bija mājinieki, kas atradās vadībā ar 21:24. Taču līdz puslaika pārtraukumam jau astoņu punktu pārsvars bija „VEF Rīgai”. Otrajā spēles pusē viesi turpināja uzņemto kursu, droši tiekot pie panākuma.

„VEF Rīga” ar 12 panākumiem 14 mačos ieņem otro vietu LBL kopvērtējumā, atpaliekot tikai no BK „Ventspils”, kas līdz šim izcīnījuši tikai panākumus. Tikmēr „Valmiera/Ordo” ar trīs uzvarām 20 spēlēs atrodas pēdējā devītajā vietā.