«VEF Rīga» izcīna trešo uzvaru pēc kārtas VTB līgā

"VEF Rīgas" basketbolisti sestdien ar 90:73 "Arēnā Rīga" uzveica Krievijas klubu Volgogradas "Krasnij Oktjabrj" un guva trešo uzvaru pēc kārtas VTB vienotajā līgā. Pa 16 punktiem uzvarētājiem nodrošināja Entiveins Robinsons un Deriks Nikss, bet 15 punkti bija Kenana Bajramoviča rēķinā.

VTB līgas debitantu "Krasnij Oktjabrj" sastāvā ar 17 punktiem izcēlās Rendijs Kalpepers. Viesi apliecināja, ka ir ātra un kustīga komanda, kas spēj ātri mainīt cīņas ritējumu, tomēr trešajā ceturtdaļā "VEF Rīga" nodrošināja izšķirošu pārsvaru un vairs neļāva pretiniekiem ko mainīt sev par labu.

Mājinieki ātri ieguva 18:8 pārsvaru un saimniekoja pie groziem, kur efektīvi darbojās Bajramovičs. Taču viesi nepalaida garām mazākās iespējas ātros uzbrukumos un ar precīziem tālmetieniem gūt punktus un ik pa brīdim sadeldēt laukuma samnieku pārsvaru.

Viesi no 13 punktu deficīta (30:43) spēja otrajā ceturtdaļā panākt izlīdzinājumu 45:45, savukārt "VEF Rīga" atbildēja ar rezultatīvu trešās ceturtdaļas sākumu. Mājiniekiem 14:2 izrāviens palīdzēja nostiprināties vadībā ar 15 punktiem (64:49) un neļaut "Krasnij Oktjabrj" apdraudēt labvēlīgu cīņas iznākumu.

Latvijas čempionvienībai VTB līgā ir pa četrām uzvarām un zaudējumiem, kas komandu ierindo 4.vietā B grupā. Ieskaitot Eiropas kausa izcīņā aizvadītās cīņas, "VEF Rīga" ir uzvarējusi pēdējās piecās spēlēs.