«VEF Rīga» Čempionu līgā startē ar saspringtu uzvaru

Latvijas basketbola čempionvienība „VEF Rīga” otrdien savu skatītāju priekšā ar panākumu sāka Čempionu līgas sezonu. Savā pirmajā spēlē Rīgas klubs ar 80:74 pārspēja Melnkalnes vienību „Mornar”, liecina organizatoru informācija.

Uzvarētājiem 21 punktu sameta un septiņas bumbas zem groziem izcīnīja Lesters Medfords. Savukārt 13 punktus pievienoja Kristijans Krajina un Rons Karijs.

Visas spēles gaitā komandas vairākkārt apmainījās ar vadības grožiem, nevienai no vienībām ne reizi neesot vadībā ar vairāk nekā astoņu punktu pārsvaru.

Pirmā ceturtdaļa aizritēja saspringti, taču otrajās desmit minūtēs labāki bija viesi, kas pārtraukumā devās ar divu punktu pārsvaru (40:42). Otrajā puslaikā „VEF Rīga” pārņēma vadību, taču mača izskaņā rezultāts atkal bija līdzsvarā. Pēdējo nogriezni labāk aizvadīja mājinieki, kas svinēja uzvaru mačā.

Šogad „VEF Rīga” Čempionu līgas sacensībās startē pēc četru gadu pauzes.

Latvijas čempione „VEF Rīga” C apakšgrupā spēlē kopā ar Vācijas „Brose”, Tenerifes „Iberostar” no Spānijas, Turcijas „Gaziantep”, Grieķijas „Peristeri”, ČEZ no Čehijas, Krievijas „Ņižņij Novgorod” un Baras „Mornar”.

„VEF Rīga” startē arī apvienotajā Latvijas-Igaunijas basketbola līgā.