«VEF Rīga» basketbolisti VTB līgā zaudējumu sēriju turpina pret Timmu un «Zenit»

VTB Vienotajā basketbola līgā "VEF Rīga" svētdien viesos ar rezultātu 76:91 piekāpās Jāņa Timmas pārstāvētajai Sanktpēterburgas "Zenit", piedzīvojot trešo zaudējumu trīs mačos, liecina rīkotāju informācija.

"VEF Rīga" galvenajam trenerim Karlosam Fradem svētdien apritēja 41 gada jubileja, tomēr komandai neizdevās viņu dzimšanas dienā apsveikt ar uzvaru, piedzīvojot šosezon VTB līgā trešo zaudējumu.

Rīdzinieku sastāvā Mareks Mejeris guva 17 punktus, 16 pievienoja zviedrs Ludvigs Hākansons, bet 12 sameta amerikānis Kītons Nankivils.

"Zenit" guva trešo uzvaru trīs spēlēs. Sanktpēterburgas kluba labā 15 punktus guva Timma, kurš pagājušajā sezonā spēlēja "VEF Rīga" sastāvā.

Rīdzinieki jau pēc pirmās ceturtdaļas bija iedzinējos ar 10 punktu starpību. Otrajā ceturtdaļā "VEF Rīga" spēli izlīdzināja, taču pēc puslaika pārtraukuma iniciatīva atkal piederēja "Zenit", kas pārliecinoši noturēja vadības grožus līdz mača beigām.

"VEF Rīga" nākamo spēli VTB līgā aizvadīs sestdien, 17.oktobrī, izbraukumā pret Volgogradas "Krasnij Oktjabr".

Šosezon līgā startē 16 komandas, kas līdz aprīlim izspēlēs divu apļu turnīru, tiekoties katra ar katru divas reizes. Astoņas labākās komandas iekļūs izslēgšanas turnīrā, kas notiks maijā un jūnijā.