Latvijas futbola Virslīga. RFS 1:0 FK "Ventspils"

BK "Ogre" basketbolisti inficējušies ar Covid 19

LBL finālsērija. BK "Ventspils" - "VEF Rīga"

«VEF Rīga» basketbolisti spraigākā spēlē Ventspilī gūst otro uzvaru LBL finālsērijā

"Ventspils" arī otrajā "Pafbet" Latvijas Basketbola līgas (LBL) fināla spēlē otrdien piekāpās "VEF Rīga" komandai. "Ventspils" zaudēja "VEF Rīga" ar 81:99.

Sākumā labāk veicās mājiniekiem, kuri bija vadībā līdz pat pirmā puslaika beigām. Lielākais pārsvars tika sasniegts minūti un 21 sekundi pirms pirmās ceturtdaļas beigām, kad pēc Māra Gulbja trīspunktu metiena mājinieki panāca vadību ar 26:15.

Tomēr 14.minūtē pēc Aigara Šķēles trīspunktu gājiena rezultāts bija neizšķirts - 30:30, un cīņa varēja sākties no jauna. Pirmā puslaika beigās ritot līdzīgai cīņai, puslaiku sekundi pirms tā beigām ar precīzu trīspunktnieku noslēdza Kails Olmens, izvirzot viesus vadībā ar 51:48.

Otrā puslaika sākumā "vefieši" guva vēl septiņus punktus pēc kārtas, 23.minūtē pēc Aizijas Pinjeiro diviem precīziem soda metieniem panākot 58:48.

Septiņus punktus pēc kārtas nedaudz vairāk nekā minūtes laikā guva arī mājinieki, pēc Kristofera Kofija trieciena grozā no augšas pietuvojoties līdz 55:58, taču viesi atkal palielināja savu pārsvaru, kas svārstījās apmēram desmit punktu robežās.

Ceturtajā ceturtdaļā gandrīz visu laiku viesi atradās komfortablā vadībā ar vismaz desmit punktu pārsvaru, fiksējot otro uzvaru šajā sērijā.

Mājinieku rindās pa 18 punktiem tika Kristapam Medisam un Kofijam, bet desmit punktus guva Kristaps Ķilps.

Viesiem Olmens guva 19 punktus un sakrāja piecas rezultatīvas piespēles, 14 punkti tika Mārcim Vītolam, 13 - Maiklam Kaizeram, 12 - Šķēlem, 11 - Kristapam Zorikam un desmit - Aleksandram Madsenam.

Pirmajā finālcīņā "VEF Rīga" komanda savā laukumā pārliecinoši pārspēja "Ventspili" ar 103:74.

Abas komandas LBL izslēgšanas spēlēs iesaistījās no pusfināla. "VEF Rīga" pārliecinoši ar 3-0 uzvarēja "Liepāju", bet "Ventspils" ar 3-1 pārspēja "Ogri".